Jakie produkty pozwalają zwiększyć potencję?

Istnieją taki składniki odżywcze, które mają bardzo dobry wpływ na męską potencję. Jest ich bardzo dużo. Jakie produkty powinny wybierać mężczyźni, aby w pełni cieszyć się życiem seksualnym? Poniżej zaprezentowano siedem składników, które pozytywnie działają na seksualność mężczyzn. Są to: szpinak, banany, pomidory, kawa, arbuz, ostry sos tabasco oraz zielona herbata. Jakie składniki sprawiają, że mają one tak dobre działanie na męską potencję?

Po pierwsze szpinak

Szpinak jest produktem, który poprawi krążenie krwi penisa. Roślina zawiera bardzo duże ilości magnezu. Dzięki temu przyczynia się do niwelowania stanów zapalnych naczyń krwionośnych Produkt działa podobnie jak Kamagra. Co więcej, wzmaga podniecenie, a także przyjemność czerpaną ze współżycia seksualnego. Ponadto, szpinak ma bardzo dużo kwasu foliowego, dzięki temu poprawia dopływ krwi do dolnych partii ciała, by w ten sposób zapewnić ochronę przed różnymi problemami o charakterze seksualnym.

Banany

Wskazane owoce dostarczają bardzo dużo cennego potasu, co pozwoli kontrolować poziom sodu we krwi, chroniąc jednocześnie przed nadmiernym wzrostem ciśnienia. Produkt zmniejsza jednocześnie niebezpieczeństwo chorób serca. Potas można znaleźć także w pomidorach, pomarańczach, a także ziemniakach w mundurkach.

Pomidory

Mężczyźni, którzy spożywają w ciągu tygodnia więcej niż dziesięć porcji pomidorów, mają mniejsze ryzyko wystąpienia nowotworu prostaty. Jest to związane z likopenem, antyoksydantem przyczyniającym się do eliminacji toksyn przyczyniających się do uszkodzenia DNA oraz komórek. Co więcej, może poprawić się morfologia spermy.

Kawa

Kofeina wykazuje bardzo dobry wpływ na męską potencję. Badania amerykańskich naukowców wskazują, że kawa pomaga w zwalczaniu problemów z erekcją. W jaki sposób kofeina przyczynia się do poprawy seksualności mężczyzn. Badacze twierdzą, że ten środek stymulujący doprowadza w organizmie do wielu reakcji, które sprawiają, że krew płynie w dół. Podkreślić trzeba jednak fakt, że nie jest to dobra metoda dla panów z nadciśnieniem i innymi schorzeniami dotyczącymi układu krążenia.

Arbuz

Arbuz to wspaniały owoc. Jest to jedno z podstawowych źródeł L-cytruliny. Jest aminokwas pozwalający wstać oraz dłużej pozostać w takiej pozycji. W sytuacji, gdy związek ten znajduje się w organizmie człowieka przekształca się w L-argininę, która pobudza do produkcji tlenku azotu, który wspomaga krążenie.

Ostry sos tabasco

Badania przeprowadzone we Francji wykazały, że mężczyźni którzy spożywają ostre potrawy, mają znacznie wyższy poziom testosteronu. Takie działanie może być spowodowane przez działanie kapsaicyny. Jest to ostry związek, który zawarty jest między innymi w papryczkach chili. Testy naukowe dowodzą, że kapsaicyna zwiększa rozmiary niektórych rozmiarów, zmniejszając tym samym odkładanie się tłuszczu na brzuchu.

Zielona herbata

Napar zielonej herbaty zawiera katechiny, które przyczyniają się do zwalczania tłuszczu odkładającego się na brzuchu. Co więcej, pozwalają one na poprawę zdolności wątroby do przemiany tłuszczu w energię. To nie jest wszystko, co potrafią, Mają one zdolności, które zwalczają wolne rodniki, które niszczą naczynia krwionośne oraz prowadzą do powstania stanów zapalnych. Gdy dba się o to, żeby spożywane były w dużych ilościach, doprowadza się do poprawy zdolności naczyń krwionośnych do transportu krwi. Ponadto, katechiny przyczyniają się do tego, że komórki naczyń krwionośnych uwalniają tlenek azotu rozszerzający naczynia krwionośne, wpływając na poprawę przepływu krwi. Dopływ krwi do genitaliów doprowadza do podniecenia seksualnego. W związku z tym zielona herbata sprawia, że u mężczyzny pojawia się duża ochota na seks. Warto zatem pić herbatę zieloną nawet cztery razy dziennie. Zapewne efekt będzie doskonały.

To nie wszystkie produkty, które wykazują pozytywny wpływ na męską seksualność. Wśród nich wymienia się również gorzką czekoladę, owies, czereśnie, wino, orzechy piniowe, łososia, ziemniaki, orzechy brazylijskie, marchewki, pestki dyni i wiele innych.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/

Bez kategorii

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nadwaga i otyłość grożą problemami z potencją
Jak zwiększyć libido: 6 skutecznych metod dla kobiet i mężczyzn